Kalendarz zajęć

 WEJŚCIE JEDNORAZOWE ZAKUPIONE ONLINE - 19,90 ZŁ.

 

Wyczyść filtry »
« Czerwiec »
« 18 do 24-06-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:15  
55 min 16 wolnych

PŁASKI BRZUCH

Marta Drężek

 
55 min 12 wolnych

TBC

Marta Drężek

     
08:30        
45 min 11 wolnych

PŁASKI BRZUCH/ ZDROWY KRĘGOSŁUP

Grzegorz Dlugosz

   
09:15
55 min 17 wolnych

PŁASKI BRZUCH/STRETCHING

Dominika Czarnecka

55 min 6 wolnych

TBC

Marta Drężek

55 min 5 wolnych

PILATES/ZDROWY KRĘGOSŁUP

Aga Kalbarczyk

55 min 12 wolnych

ZGRABNE UDA I POŚLADKI

Marta Drężek

55 min 11 wolnych

PILATES&STRETCHING

Grzegorz Dlugosz

45 min 13 wolnych

PŁASKI BRZUCH/STRETCHING

Anita Murzyn/Kasia Wdowicz

55 min 12 wolnych

PŁASKI BRZUCH/STRETCHING

Marta Drężek

10:00          
55 min 17 wolnych

ABT

Anita Murzyn/Kasia Wdowicz

 
10:15
55 min 12 wolnych

TBC

Dominika Czarnecka

55 min 17 wolnych

PILATES/STRETCHING

Marta Drężek

55 min 13 wolnych

TBC

Klaudia Kijewska

55 min 15 wolnych

ZUMBA

Piotr Litwiniuk

   
55 min 8 wolnych

ZGRABNE UDA I POŚLADKI

Marta Drężek

11:00          
55 min 6 wolnych

PILATES

Anita Murzyn/Kasia Wdowicz

 
11:15
55 min 8 wolnych

PILATES/ZDROWY KRĘGOSŁUP

Aga Kalbarczyk

         
55 min 13 wolnych

FAT BURNING/STEP

Marta Drężek

12:00          
55 min 13 wolnych

TBC

Filip Żołądek

 
12:15            
55 min 13 wolnych

TBC/STRETCHING

Marta Drężek

13:00          
55 min 16 wolnych

STRETCHING

Filip Żołądek

 
13:15            
55 min 15 wolnych

ZUMBA

Agata Soszyńska

16:30    
55 min 11 wolnych

PILATES/ZDROWY KRĘGOSŁUP

Aga Kalbarczyk

ZASTĘPSTWO

 
55 min 15 wolnych

PILATES

Zastępstwo

ZASTĘPSTWO

   
17:00            
55 min 12 wolnych

JOGA

Zastępstwo

ZASTĘPSTWO

17:30
55 min 8 wolnych

ZGRABNE UDA I POŚLADKI

Marta Drężek

55 min 15 wolnych

TBC/BRZUCH

Justyna Skórka

55 min 14 wolnych

ZUMBA

Małgosia Drela

55 min 16 wolnych

PŁASKI BRZUCH/ ZDROWY KRĘGOSŁUP

Patrycja Zajkowska

55 min 10 wolnych

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Agnieszka Kurstak

ZASTĘPSTWO

   
18:30
55 min 10 wolnych

TBC/PŁASKI BRZUCH

Marta Drężek

55 min 17 wolnych

ABT

Justyna Skórka

 
55 min 17 wolnych

POWER TBC

Patrycja Zajkowska

55 min 6 wolnych

TBC

Agnieszka Kurstak

ZASTĘPSTWO

   
19:30
55 min 6 wolnych

JOGA

Beata Kaźmierczak

55 min 15 wolnych

ZUMBA

Ewa Filant

55 min 4 wolnych

TBC

Marta Bilicz

       
20:30
55 min 10 wolnych

INTERWAŁ/BRZUCH

Dominika Czerska

55 min 17 wolnych

POWER TBC

Klaudia Kijewska

ZASTĘPSTWO

55 min 6 wolnych

ZGRABNE UDA I POŚLADKI

Marta Bilicz

55 min 13 wolnych

FIT SYLWETKA

Wiola Budek

55 min 14 wolnych

STRETCHING

Kasia Wdowicz

   
21:30
55 min 10 wolnych

PILATES/STRETCHING

Dominika Czerska

55 min 7 wolnych

PILATES/ZDROWY KRĘGOSŁUP

Klaudia Kijewska

ZASTĘPSTWO

55 min 15 wolnych

PŁASKI BRZUCH/STRETCHING

Marta Bilicz

55 min 11 wolnych

ZUMBA

Agata Soszyńska

55 min 13 wolnych

ZUMBA

Agata Soszyńska

   
← →

OSOBY KTÓRE 3 KROTNIE NIE BĘDĄ OBECNE NA ZAJĘCIACH ORAZ NIE ODWOŁAJĄ REZERWACJI,  NIE BĘDĄ MIAŁY MOŻLIWOŚCI DOKONYWANIA ZAPISÓW. ODWOŁANIE REZERWACJI JEST MOŻLIWE DO 2 GODZIN PRZED ROZPOCZCIEM ZAJĘĆ . ABY ODWOŁAĆ UCZESTNICTWO PONIŻEJ DWÓCH GODZIN PROSIMY O KONTAKT Z RECEPCJĄ KLUBU POD NUMEREM TELEFONU +48 22 617 00 14.